Son Dakika
27 Mayıs 2019 Pazartesi

ASKER EĞLENCESİ KABUSA DÖNÜŞTÜ

14 Mart 2019 Perşembe, 11:42
ASKER EĞLENCESİ KABUSA DÖNÜŞTÜ

Gerze T’ler mevkiinde asker eğlencesi için bir araya gelen arkadaş grubu arasında palalı kavga çıktı

Viyadük altı, T’ler mevkiinde asker uğurlaması için bir araya gelen arkadaş grubu arasında çıkan palalı kavga karakolda bitti.

Edinilen bilgiye göre asker uğurlaması için T’ler mevkiinde bir araya gelen arkadaş grubu arasında, ilerleyen saatlerde alkolün de etkisiyle tartışma yaşandı. Çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. K.A (21) isimli şahıs çıkan kavgada yanında bulunan palayla gruptaki diğer arkadaşlarına saldırdı.

Yaralanan şahıslar, olay üzerine diğer arkadaşları S.B (30) ve S.S (36)’ye haber vererek destek istemesi ardından olayın yaşandığı yere minibüsle gelen S.B ve S.S silah zoruyla palalı şahsı araca bindirdi. Olayın polise bildirilmesi sonrasında harekete geçen ekipler kısa sürede hareket halindeki minibüsü tespit ederek durdurdu. Araç içinde alıkonulan şahıs K.A, bu esnada araçtan kaçarak polise sığındı.

Araç içindeki şahıslar yanlarındaki silahı saklamaya çalışsa da polis ekiplerinin dikkati sayesinde başarılı olamadılar.   S.B ve S.S’yi etkisiz hale getirerek tutuklayan polis, palalı saldırgan K.A’yı da sorgusu ardından gözaltına alarak adliyeye sevk etti.

Gerze’nin Sesi Gazetesi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com