Son Dakika
27 Mayıs 2019 Pazartesi

NUMAN KURTULMUŞ İŞ ADAMLARI İLE BULUŞTU

14 Mart 2019 Perşembe, 10:55
NUMAN KURTULMUŞ İŞ ADAMLARI İLE BULUŞTU

AK PARTİ Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Boyabat 15 Temmuz Şehitleri Kültür Merkezi’nin açılış töreninden sonra Boyabat’lı İş Adamları ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

Prof.Dr. Numan Kurtulmuş Boyabat TSO ve Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Esnaf Sanatkarlar Odası temsilcileri ile yemekte buluştu.

Programa AK PARTİ Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş,AK PARTİ Sinop Milletvekili Nazım Maviş,Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy,Belediye Başkanı Şefik Çakıcı,Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız,Ak Parti Teşlilat Üyeleri,STK temsilcileri kaatıldılar.

Programda TSO Başkanı Orhan Çakır ve  Boyabat TSO ve Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Yükselecek Genel Başkanvekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’a İlçemiz toprak sanayii ile ilgili sorunlarını dile getirirken ,Marangozlar Odası Başkanı Murat Yükselecek’te morangozlar sanayii sitesi çalışmalarına yardımcı olmalarını talep etti.

Prof.Dr.Numan Kurtulmuş konuşmasında ; Türkiye’nin giderek güçlendiğini dış güçlerin kıskandığını ülkemiz üzerinde dolar oyunları yaparak bizleri kaosa sokmak istediler.Ama biz bunun üzerinden gelerek doları seviyesine indirmeyi başardı.

ABD Başkanı Donald Trump bile Türkiye’nin ekonomisi hakkında açıklamalarda bulunmaya başladı.Biz gücümüzü tüm dünyaya göstermeyi başardık. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan üzerine oyunlar oynayarak onu devirmek için uğraş gösterdiler ama başaramadılar başaramayacaklar. İnşallah bu seçim sonrası istenilen ve istediğimiz yatırımları yapacağız.Belediye Başkanı Şefik Çakıcı Boyabat’ı abad şehir yapmış ve halen yapmak için 2023 vizyon projeleri ile Boyabat’ı yaşanan kültür ve turizm açısından daha iyi yerlere getireceğimizden şüphem yok sizlerinde süpheniz olmasın.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’ya daha büyük destek vererek 31  Mart gecesi kazanan Boyabat olsun. Burada buluna tüm katılımcılarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.Allah’a emenet olun dedi.

 

 

Boyabat Gündem Gazetesi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com