MAHSUR KALAN KÖPEKLER KURTARILDI

28 Mart 2019 Perşembe, 16:12
MAHSUR KALAN KÖPEKLER KURTARILDI

Boyabat ilçesinde AFAD ekipleri uçurumdan düşen köpekleri kurtardı. Kurtarılan köpeklerin mutlulukları yüzlerinden okundu.

Boyabat Kalebağı mevkisinde uçuruma düşen köpeği fark eden vatandaşlar, durumu AFAD ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye giden AFAD ekipleri, yoğun bir çalışma sonucunda 2 köpeği düştüğü uçurumdan kurtardı.

AFAD ekiplerinin kurtarma operasyonunu izleyen vatandaşlar; “Günümüzde hayvanları sevmeyen insanlar bile var. Fakat AFAD ekipleri onlar için canını hiçe sayarak yüzlerce metrelik bu alana inerek mahsur kalan köpekleri kurtardılar. Bu köpekler yaklaşık 2 gündür burada kurtarılmayı bekliyor. AFAD ekipleri sağ olsunlar buraya kadar geldiler. Tehlikeli ve güvensiz olan bu yerde köpekleri kurtarmak için mücadele verdiler. Kurtarılan köpeklerin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. AFAD ekipleri iyi ki varlar.” İfadelerinde bulundular.

AFAD Ekipleri ise yaptıkları açıklamada; “Çok uğraştık. Fakat köpekleri kurtardık. Uğraşlarımıza değdi. O köpeklerin kurtarıldıktan sonraki yüz ifadelerini gördükten sonra biz de çok mutlu olduk. “ ifadelerine yer verdiler.

Haber Kaynak : Sinop Haber 57

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir