Son Dakika
24 Temmuz 2019 Çarşamba

NAZIM MAVİŞ’TEN TEBRİK ZİYARETİ

11 Nisan 2019 Perşembe, 18:59
NAZIM MAVİŞ’TEN TEBRİK ZİYARETİ

AK PARTİ Sinop Milletvekili Nazım Maviş 31 Mart seçimleri sonrası Sinop ilçelerinde kazanan AK PARTİ Belediye Başkanlarını tebrik ziyaretlerinde Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

Nazım Maviş; Durağan,Saraydüzü Belediye Başkanlarını tebrik ziyaretlerinden sonra Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’ya tebrik ziyareti dolayısıyla ilk önce AK PARTİ İlçe Başkanlığını ziyarette bulundu.

Nazım Maviş’e tebrik ziyareti programında İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçümcüoğlu,AK PARTİ İl Başkanı Uğur Giresun,AK PARTİ Sinop İl Gençlik Kolları Başkanı Doğan Can Al ve İl Teşkilat üyeleri katıldılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız,İl Başkanı Uğur Giresun ve İl Genel Meclis Başkanı Yakup Üçüncüoğlu birer konuşma yaparak; Sinop ve ilçelerinde AK PARTİ olarak 31 Mart seçimlerinde  İl ve İlçe Teşkilatlarımızın üstün gayreti ve başarısı ile seçimi kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Yeni dönemde belediyelerimiz ve teşkilatlarımız olarak çalışmaya devam edeceğiz.Hedeflerimizi yerine getirip 2024 seçimlerine daha güçlü bir AK PARTİ olarak hazırlanacağız açıklamasında bulundular.

İlçe Başkanlığı ziyareti sırasında konuşan Nazım Maviş; 31 Mart seçimleri öncesi İl Teşkilatımız ve İlçe Teşkilatlarımızla bu başarıda hepimizin imzası var.Gece gündüz demeden çalıştık,stresli ve yorucu oldu ama cenab-ı hak bu çalışmanın hakkını verdi.Çalışmanın başarı ve gururunu yaşıyoruz.

Ayrıca 21 olan İl Genel Meclisi Üyesinin 18 alarak büyük bir başarı yakalamış olduk. Yakup Üçüncüoğlu kardeşimiz 21 üyenin oyunu alarak İl Genel Meclisi Başkanı oldu.CHP İl Genel Meclis Üyeleride AK PARTİ’ye oy verdi bizim ve Yakup bey açısından gurur verici bir durum oldu.

Sinop’ta 107 olan Belediye Meclis Üyesinin 55 ‘ini AK PARTİ çıkardı. CHP Milletvekilleri Engin Altay ve Barış Karadeniz’in ilçeleri olan Erfelek’in AK PARTİ’nin kazanması,Gerze ilçesinin kazanılmış olması  bizim için büyük bir başarıdır.

Önümüzdeki süreçte İl ve İlçe teşkilatlarımızla Belediye Başkanlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayı sürdüreceğiz.Öncelikle Boyabat İlçe Başkanımız Ferhat Yıldız’a ve teşkilatına,Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’ya huzurlarınızda teşekkür ediyorum dedi.

Nazım Maviş daha sonra Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’yı makamında ziyaret ederek 31 Mart seçimleri sonrası 2.dönem Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı teşekkür ederek tebrik etti.

Nazım Maviş konuşmasında ; Öncelikle Boyabat’ı ve Şefik Başkanımızı tebrik ediyoruz.Bu başarıda tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza bu başarılarından dolayı teşekkür ederim.

Sinop’ta büyük bir başarı elde ettik.Kazanılan Belediyelerde bu seçim süreci içerinde verilen vaatler bizim sözümüz bizim vaatlerimizdir.Bundan sonraki süreçte sözü verilen projelerimizin hayata geçirilmesi için Belediyelerimiz ile  bir takip sistemi kuracağız.Belediyenin kendi öz kaynaklarını içerisinde yapacağı öz çalışmalar bizim için önemlidir.

Nazım Maviş ; Seçim süreci içerisinde Boyabat’ta yalan operasyonu ile karşı karşıya kaldık.Bir taraftan hizmetlerimizi halkımıza anlatmaya çalışırken bir taraftan’da algı operasyonu ile karşı karşıya kaldık.Özellikle İş-Kur konusunda siyasi rant elde etmek istediler.Ancak Belediye Başkanımız ve Teşkilatımızın birliği bütünlüğü bu kumpans içerisinde olanların hevesleri kursaklarında kaldı.Hesap görmek isteyenlere Boyabat hesaplarını gösterdiler.Algı operasyonu yaparak olmamış şeyleri olmuş gibi göstererek bir takım problem alanlarını büyüterek ciddi bir problem gibi gösterdiler.Algı operasyonuna Boyabat ciddi bir cevap vermiş oldu.Bunun için teşekkür ediyorum dedi.

Nazım Maviş; Boyabat bizim en büyük ilçemiz hizmet yarışında öncü olacaktır,Belediye Başkanlarımız ile koordinasyon toplantısı yapacağız,yapılan ve yapılacak olan işlerimizin takipçisi olacağız.

Öncelikle bütün Belediye Başkanlarımıza ve Şefik Başkanımıza hayırlı olsun diyor tebrik ediyorum cenab-ı hak inşallah önümüzdeki 5 yıllık dönemde hayır ile başarıyla bir dönem geçirmesini diliyorum dedi.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı konuşmasında; Öncelikle sayın vekilimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerinde AK PARTİ İlçe Başkanı Ferhat Yıldız ve teşkilat üyeleri ile gece gündüz demeden ev ev sokak sokak dolaştık,projelerimizi anlattık her neslin özgüvenini ve gönüllerini aldık.

Bunun başarmanın mutluluğunu hep beraber yaşadık.Şimdi 2023 vizyon projelerimizi hayata geçirmek için daha çok çalışacağız.Erenlik Seyir Kulemizin çalışmaları hızla devam ediyor.İnşallah Ramazan Bayramına yetiştireceğiz.

Seçimden önce iki şeyi unutmadım önce can ikincisi makam.Canın ne zaman geleceğini ne zaman gideceğinizi bilmiyoruz.Ama makamın verildiği ve gideceği tarih bellidir.Bizler bir taraftan şehrimizi yönetirken tarihimizi,kültürümüzü ve doğacak çocuklarımızı düşünmemiz lazım.

Belediye Başkanları yol,kaldırım yapmanın dışında şehrin geleceğine imza atarak belediyemiz olarak bunlara öncülük yapmış olacağız dedi.

   

 

Boyabat Gündem Gazetesi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com