Son Dakika
19 Ağustos 2019 Pazartesi

Başkan Çakıcı Muhtarlarla İftar’da Biraraya Geldi

08 Mayıs 2019 Çarşamba, 10:03
Başkan Çakıcı Muhtarlarla İftar’da Biraraya Geldi

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı,Mahalle Köy Muhtarları ve Azaları ile iftar sofrasında buluştu.

İftar yemeğine Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Zabıta Müdürü Eyüp Çetinkaya, Çevre Temizlik Müdürü Vedat Özaslan, Fen İşleri Müdürü Ömer Faruk Tavalıoğlu ve özel kalem çalışanları Muhtar ve Azaları ile birlikte  katıldılar.

Boyabat Zafer Hotel lokantasında iftar sofrasında biraraya gelen Belediye Başkanı Şefik Çakıcı konuşmasında; İftar ve sahur sofraları birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesidir.

Bu akşam yeni görev alan ve güven tazeleyen mahalle muhtarlarımız ve azaları ile iftar sofrasında bir araya geldik. Mahallelerimizin sorunlarını biliyoruz.Bu sorunları birlikte çözmeye çalışacağız. Yeniden Yenilen Boyabat için yapacağımız hedef projelerimiz ile Boyabat’ı örnek teşkil edecek Kültür ve Turizm şehri haline getirmek,köylerimizin su,yol,çöp ve alt yapı çalışmalarımızı birlikte çözeceğiz ve çözecek güçteyiz.Bunun için birlik ve beraberlik içinde istişare ederek, el ele vererek Boyabat’ımız için tüm gücümüzle çalışacağız, daha güzel günlere birlikte taşıyacağız inşallah.

İftar soframıza katılım sağlayan muhtarlarımıza, azalarımıza teşekkür ediyorum. Rabbım oruçlarımızı kabul, birlik ve beraberliğimizi daim etsin dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com