BOYABAT KART GELİYOR

28 Mayıs 2019 Salı, 15:52
BOYABAT KART GELİYOR

Önce insan’ ilkesiyle hareket eden Boyabat Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Vatandaşların gündelik hayatlarını kolaylaştırmak için çeşitli projeler üreten Boyabat Belediyesi, Boyabat Kart projesini hayata geçiriyor.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın 2019 yılı seçim beyyanemisinde taahhüt ettiği projelerden biri olan Boyabat Kart’tan herkes faydanabilecek.

Başkan Çakıcı, Boyabat Kart çok yakında hizmette olacak

Başkan Çakıcı yaptığı açıklamada,2019 yılı seçim beyyanemizde ne vadettik isek hepsini bir bir faaliyete geçirmek için çalışma başlattık. Boyabat Kart’ta bunlardan biri yakında hizmete girecek” dedi.

Başkan Çakıcı, Tüm projelerimiz şehri yaşatmak için. Buradan hareketle şehre aidiyet duymak kendimizi ifade edecek unsurlar bulmak önemlidir. Bu yüzden yeni dönemde “Boyabat Kart” çalışmamızı hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.

Bu kart ile müze ziyaretlerinden ulaşıma, teleferikten otoparka, mesire alanı girişlerinden bisiklet kiralamaya kadar birçok alanda hizmet vermeyi planlamaktayız.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir