Son Dakika
17 Şubat 2020 Pazartesi

Sadece Kitap Yardımlarınızı Bekliyoruz

30 Mayıs 2019 Perşembe, 13:44
Sadece Kitap Yardımlarınızı Bekliyoruz

Boyabat Yıldız Cami Okuma Salonu (Çok Amaçlı Salon) haberini yapmıştık. Haberimiz oldukça ses getirdi ve Hemşehrilerimizden gerek okuma, gerekse paylaşımlarda bulundurmaları bir hayli sevindirdi.

Bu konuda duyarlı olan hemşehrilerimizden maddi desteklerini Dernek Yönetimiyle iletişime geçerek yapacaklarına inanıyoruz.

Boyabat Son Haber (Bülent Ergül) ve Boyabat Sesi (Ali Sezer) Boyabat Gündem Gazetesi  Haber Siteleri Yıldız Cami Kitap Okuma Salonunda bulunan kitaplığı zenginleştirmeyi, sosyal farkındalık oluşturmayı ve Kitap okuma salonunda boş bulunan kitaplığı tamamen doldurmayı düşündük..

Siz değerli okuyucularımızdan ve takipçilerimizden Maddi destek istemiyoruz.
Evimizde, kitaplığımızda okuduğumuz Diyanet Yayınları, Dünya Klasikleri, Türk Klasikleri, Meb 100 Temel Eser kitaplarını Yıldız Cami Kitap okuma salonuna bağışlamalarını rica ediyoruz.

Kitap bağışı yapmak isteyenler için Kitap toplama yerimiz ( ALİ SEZER Adnan Menderes Bulvarı Köprübaşı Mevkii Şişek Apt Zemin Kat Boyabat Sesi Gazetesi ve Matbaası Boyabat / SİNOP) bu adresi düşündük.

Ayrıntılı bilgi için Boyabat Son Haber (Bülent Ergül 0 532 714 09 24) bilgi alabilirler.

Sizlerin an itibariyle kitaplığımızın boş halini fotoğrafladık. Hedefimize ulaşırsak kitaplığımızın dolu halini de sizlerle paylaşacağız.

Kitaplığımızın 29 Mayıs 2019 Çarşamba çektiğimiz fotoğrafı..

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir