Son Dakika
10 Temmuz 2020 Cuma

Ak Parti İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Töreni Yapıldı

07 Haziran 2019 Cuma, 16:12
Ak Parti İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Ak Parti Boyabat İlçe Başkanlığı bayramlaşma programı gerçekleştirdi.

Boyabat 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenen bayramlaşma programına; Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ak Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, İl Genel Meclisi üyeleri Mustafa Demircan, İsa Bağcı, Rıdvan Mete,Gençlik Kolları Başkanı Hayrettin Tavalıoğlu,Kadın Kolları Başkanı Figen Güzel, Sinop Dernekleri Federasyonu (SİNDEF) Başkanı Hasan Dalkıran, STK temsilcileri, muhtarlar, partililer ve vatandaşlar katıldılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız açılış konuşmasında ; Sayın Milletvekilim,İl Başkanım,İL Genel Meclisi Başkanım,Belediye Başkanım,Yönetim ve Kadın ve Gençlik Kollarımız,İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimiz,Muhtarlarımız,Mahalle Başkanlarımız,Ticaret ve Ziraat Odası,Marangozlar Odası Başkanları,Hanımefendiler,Aziz dava arkadaşlarımız hepinizi saygıyla,muhabbetle selamlıyorum.Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Tüm dava arkadaşlarımızın Boyabat’lı hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını tebrik eder,Kurban Bayramına ve daha nice bayramlara hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde kavuşmayı yüce rabbimden niyaz ediyorum.

Değerli dava arkadaşlarım 31 mart seçimlerini sonlandırdık.Cumhurbaşkanımız,Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi çalmadı kapı,sıkılmadık el bırakmayarak,tevazu ve samimiyetle ve gayretle çalıştık. 31 Mart’ta Boyabat’ta teşkilatımızın üstün gayretleriyle Ak Belediyeciliğe devam dedik.

Boyabat’ımızda hizmetler devam etsin dedik.İnşallah bu dönemde Milletvekilimizle,İl Başkanımızla,Belediye Başkanımız ve teşkilatımızla durmadan canla,başla çalışmaya devam edeceğiz.

Köylerimizde çok büyük hizmetler yaptık.Yolu ile kanalizasyonu ile içme suyu ile daha fazla yatırım yapmaya devam edeceğiz.Huzurlarınızda sayın Milletvekilimiz Nazım Maviş’e şükranlarımı sunuyorum.Geçen dönem ilimize çok güzel bir miktarda para çıkarmıştı.Bu dönemde de Sinop’a ilçemize ve köylerimize 43 milyon  para çıkardı. Boyabat’a 7 trilyon 700 lira para çıkardı.Sizlerin huzurunda tekrar teşekkür ediyorum.

Ayrıca İstanbul’da seçmen olup ta Boyabat’ta bulunan vatandaşlarımızdan imkanı olmayanlar varsa bizler onları İstanbul’a gönderebileceklerini bunun için vatandaşların bizlerle  irtibata geçmelerini istiyoruz dedi.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı konuşmasında ; Saygıdeğer Milletvekilim,İl Başkanım,İl Genel Meclisi Başkanım,Önceki dönem belediye ve İlçe Başkanlarım,İl Genel ve Belediye Encümen üyelerimiz,muhtarlarımız, hanımefendiler ve beyefendiler sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Öncelikle Boyabat için AK PARTİ için ,Recep Tayyip Erdoğan için buraya gelen bütün dostlarımıza teşekkürlerimi sınarım.Biz birlikte güzeliz,bizler Boyabat’ı birlikte inşa edeceğiz.Biz 2014 yılında büyük Boyabat için yola çıktık.

Doğalgaz,Teleferik,Cam Teras,Orta Çarşı,Kültürümüz ve Medeniyetimiz dedik.Sizlerle artık büyük Boyabat’ı konuşuyoruz. Doğalgaz kasım ayı içerisinde yeni mahalleden geliyor. Bu kültür merkezi sizlerin eseri,boyabat’ın eseri.Meydan projesi,Orta çarşı restorasyonu kasım ayı gibi ihale oluyor.Teleferik ve Cam Teras’ın ihalesi kasım ayı içerisinde olacak.

31 mart akşamından sonra ben Boyabat’ın ve gurbetteki vatandaşlarımızla beraber 140 kişinin  belediye başkanıyım.Herkese karşı sorumluluklarım var.

Ben boyabat için büyük düşünüyorum.Büyük projelere imza atacağız.Bizler büyük Türkiye’nin değer katacak bir ilçesi olacağız. Onun İçin İstanbul’da Binali Yıldırıma destek olacağız.Binali Yıldırım’ın Sinop’ta hava alanında imzası var.Boyabat için,köylerimiz için AK Parti için  yapılacak büyük yatırımlar için Bianli Yıldırım İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı olması lazım.Bu bizim borcumuz.Tekrar bayramınız mübarek olsun.Allah beni sizlere karşı mahçup etmesin.Kendinize güvenin biz milletvekilimiz ile kol kola,omuz omuza kardeşçe bu şehri yöneteceğiz inşallah.Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum dedi.

Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş konuşmasında ;31 Mart seçimleri öncesinde onlarca aday adayı olmasına rağmen, hem belediye başkanlıklarında hem il genel ve belediye meclisi üyelikleri belirlenmesi sonrasında hiçbir kırgınlık, dargınlık olmadan birlik ve beraberlik içinde seçim çalışmalarını başarıyla sürdürmüşlerdir. Başarıdaki üçüncü husus ta çok çalıştık, elhamdülillah Cenabı Hak bizi mahçup etmedi.”

Nazım Maviş ; Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ı saf dışı edebilmek için kampanya yürüttüklerini, boyun eğdirmeye çalıştıklarını hepiniz izliyorsunuz. Bu güçlere boyun eğmeyen Erdoğan’ı yıkabilmek için içimizdeki muhalifleri kullanarak bizi yıkmaya çalışan güçlere karşı uyanık olmanızı istiyorum. Dış güçler bizim hep zayıf kalmamızı, kendilerine muhtaç olup el açmamızı istiyorlar. Sen güçlü olma diyorlar.

Tayyip Erdoğan da ben bu milleti korumak için her şeyi yapacağım diyor. Şer güçlerine, adeta meydan okuyor. İşte bu nedenle ki Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayın. Onu yalnız bırakmamak için İstanbul’u kazanmalıyız. İstanbul’u kazanmak içinde İstanbul’daki yakınlarımızla iletişime geçip, Türkiye için, Boyabat’a hizmetlerin devamı için Binali Yıldırım’a oy vermelerini sağlayacağız dedi.

 

Boyabat Gündem Gazetesi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir