Son Dakika
24 Temmuz 2019 Çarşamba

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ERŞAN ‘Sağlıkta Şiddete Hayır’

08 Temmuz 2019 Pazartesi, 20:02
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ERŞAN ‘Sağlıkta Şiddete Hayır’

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi’nde görevli hekimin maruz kaldığı, fiziksel ve sözsel şiddet uygulayan kişilerin peşini bırakmayacaklarını belirtti.

Erşan ; Hiçbir suç cezasız kalmayacak” diyen Sinop İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan, “Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde görev yapan bir uzman hekimimiz ve sağlık personelimize yönelik gerçekleştirilen sözlü ve fiziksel şiddeti kınıyoruz” dedi.

Açıklamalarının devamında Erşan; “Sağlık çalışanları, kendi sorunlarını bir kenara koyarak bir an önce hastaya, yaralıya müdahale etmek için olağanüstü çaba sarf ederken, yaşam ile ölüm arasında yaşama uzanan ellere saldırılması bizleri derinden yaralamıştır. Kesinlikle bilinmelidir ki hiçbir suç cezasız kalmayacak, kanunlar çerçevesinde gerekenler ilgili makamlarca ivedi olarak yapılacaktır. Ancak bizler sizin yanınızda huzurla çalışmak, sizlere daha fazla yardımcı olmak için 24 saat gece gündüz demeden çalışırken, bizlerin de bir evlat, bir anne ve baba olduğumuzu unutmamanızı dileriz” cümlelerini kullandı.

Haber Kaynak : Sinop Haber 57

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com