BOYABAT DODO PLUS’TA Yönetim Değişikliğİ

08 Şubat 2020 Cumartesi, 17:44
BOYABAT DODO PLUS’TA Yönetim Değişikliğİ

İlçemiz Yeni Otogarda İlklere İmza Atan “Dodo Plus” Yönetim Değişikliğine Gidildi. Yeni Yönetim Kurulu Başkanları, Fatih Gürek Ve Musa Ural Oldu.

Dodo Plus’ta Sürprizlere Ve Yeniklere Hazır Olun

Yeni Yönetim Kurulu Başkanlarından Fatih Gürek Konuyla İlgili Yaptığı Açıklamada Şunları Söyledi. “ Yönetim Kurulu Başkanımız Musa Ural Bey Ayancıklı Olması Ve Boyabat’ı Çok İyi Bilen Çevresi Olması, Nedeni İle Boyabat’a Heyecan Getirmeye, Hiç Yapılmayan Etkinlikler İçin Yönetime Geldik.

İlk Etapta Düğün Ve Toplantı Salonumuzu Yeniledik, Yeni Bir Organizasyon Anlayışı İle Kaliteli, Şık, Unutulmayacak, Özel Günlerde En Hesaplı Hizmeti Sunmaya Başladık. Cafemizde eşinizle, dostunuzda gönül rahatlığı ile nezih, bir ortamın keyfini yaşaya bilirsiniz.

Yenilikler Sürekli Olacak

Yenilikler Sürekli Ve Sürdürülebilir Olacak, Önümüzdeki Günlerde Bahar Aylarında Mevsime Göre Yeni Organizasyonlar, Ücretsiz Eğlence Programları, Etkinlikler, 250 Kişilik Ve 450 Kişilik Kapalı Alanlarımıza Yapılacak. Yaz Aylarında 1500 Kişilik Açık Alanda Stantlar Kurularak Yerel Esnafımızın Etkinlikte Yer Alması Sağlanacaktır, Ayrıca “Caterig” Hizmetimizle farkımız hissedilecek.

Çocuklarımız İçin Ücretsiz Oyuncaklarımız Şimdilik Sürpriz Kalsın. Boyabat’ı Çok Renkli Ve Hareketli Bir Yaz Bekliyor, Şimdiden Erken Rezervasyon Fırsatından Yararlanmayı Unutmayın. Çünkü Biz Ezberleri Bozmaya Karar Verdik” Dedi.

Bilgi ve iletişim için bize ulaşın

Tel; 0(368) 315 55 51

GSM; 0(532) 541 51 53

 

    

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir