ŞÜKRÜ KAYA TEDAVİ ALTINA ALINDI

16 Eylül 2020 Çarşamba, 13:18
ŞÜKRÜ KAYA TEDAVİ ALTINA ALINDI

Boyabat’lı Reis lakabıyla tanınan Şükrü Kaya dün akşam saatlerinde rahatsızlanarak Samsun Medikal Park Hastanesine kaldırıldı.

Daha önce kalp rahatsızlığı yaşayan Şükrü Kaya’ nın Samsun Medikal Park Hastanesinde Doktoru tarafından kontrol altına alındı

Şükrü Kaya sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamasında; Saygı değer dostlarım bugün mesai bitiminde Dörtyol merkezden eve doğru giderken rahatsız olduğumu hissettim.

Kumluk mahallesi parkına dinlenmeye girdim.O arada mesai arkadaşımız Süleyman Kaya ve emekli sağlık memurlarından İbrahim Kaya ve Süleyman Kaya ile beraberdik.Kalp rahatsızlığım olduğu için Samsun Medikal park hastanesinde hekimi olan Dç.Dr Emre Aksakal beyle görüşme sağladık,şikayetlerim belirttim.
Acele gelmemizi istedi.Sağolasın gönül dostumuz İbrahim Kaya ve Süleyman Kaya ile birlikte hastaneye geldim.Şu anda tetkikler yapıldı.Yoğun bakım kalp ünitesinde yatıyorum. İlerliyen saatlerde ne yapılacak bilemiyorum.
Bu arada rahatsızlık haberini alıp sosyal medyadan ve telefonlarına bakmadığım mesajlarını aldığım cevap veremediğim eş,dost ve akrabalarımada Teşekkür eder,Hayır ve şifa dualarınızı beklerim  dedi.
Haber Merkezi –

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir