OĞUZ CAN YÜCEL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLDU

02 Kasım 2020 Pazartesi, 18:13
OĞUZ CAN YÜCEL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLDU
AK PARTİ Boyabat Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi pazar günü saat 15.00′ de Boyabat 15 Temmuz Şehitleri Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Kongreye Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, AK PARTİ Boyabat İlçe Başkanı Mustafa Yaylaoğlu, Sinop İl Gençlik Kolları Başkanı Doğan Can Al,Kadın Kolları Başkanı Figen Güzel,Genclik Kolları Başkanı Hayrettin Tavalıoğlu,Teşkilat Üyeleri katıldılar.
Belediye Başkanı Şefik Çakıcı konuşmasında; Ak Partimizin 6.Gençlik Kolları Olağan Kongresini; dinamik gençlerimizle, coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik.
Milletimize hizmet yolunda, gecesini gündüzüne katan önceki dönem Gençlik Kolları Başkanımız Hayrettin Tavalıoğlu’nun şahsında; tüm Başkanlarımıza ve yönetimlerimize candan teşekkür ediyorum.
Bugün bu kutlu görevi devralarak davamızı ileriye taşıyacak yeni Gençlik Kolları Başkanımız Oğuz Can Yücel kardeşimizi ve yönetimini tebrik ediyor, Kongremizin; Ülkemize ve Boyabat’ımıza hayırlar getirmesini diliyorum ifadelerine yer verdi.
Sinop AK PARTİ İl Gençlik Kolları Başkanı Doğan Can Al konuşmasında; Boyabat İlçe 6.Olağan Gençlik Kolları Kongremizi İl Koordinatörümüz Koray Erdoğan Başkanımızın katılımlarıyla Büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdik.
Görevi devreden kardeşim Hayrettin Tavalıoğlu ve ekibine bu zamana kadar yapmiş oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eder,Görevi devralan Oğuz Can Yücelkardeşim ve ekibine başarılar dilerim ifadelerine yer verdi.
Hayrettin Tavalıoğlu konuşmasında28 Ocak 2015 yılında devraldığım bu kutlu görevi bugün itibariyle kardeşim Oğuz Can Yücel devretmiş bulunmaktayım.6 yıl boyunca benimle birlikte gece gündüz demen çalışan tüm genç kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ederim Allah Hepinizden razı olsun…
Birlikte çalıştığım benden desteklerini esirgemeyen değerli büyüklerim,önceki dönem Milletvekilimiz,İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet ERSOY’a,Önceki Dönem İl Başkanımız Ali ÇÖPCÜ’ye,6 Yıl boyunca beraber çalıştığım önceki dönem ilçe başkanımız Ferhat YILDIZ’a,Milletvekilimiz Dr.Nazım MAVİŞ’e,İl başkanımız Uğur GİRESUN’a,İl Gençlik Kolları Başkanım Doğan Can AL’a,arkadaşlarıma ve değerli büyüklerime Teşekkür Ederim..
İlk günden itibaren bizlere bir başkan gibi değilde her zaman bir abi gibi davranan,her daim gençlerin yanında olan çok değerli Belediye Başkanım Şefik ÇAKICI’ya ayrı bir teşekkürü borç bilirim…Teşekkürler Başkanım…
Ak Parti kurulduğu ilk günden bu yana gençlik kolları başkanlığı yapmış tüm başkanlarıma ve yönetimlerine teşekkür ederim Rabbim emeği geçen herkesten razı olsun…
Oğuz Can YÜCEL kardeşime ve yeni yönetimine başarılar diler ve bir abi gibi her zaman yanlarında olduğu mu belirtmek isterim…
HABER MERKEZİ –

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir