Son Dakika
15 Nisan 2021 Perşembe

Doğalgaz çalışması biten yollar yapılıyor

02 Aralık 2020 Çarşamba, 13:41
Doğalgaz çalışması biten yollar yapılıyor

Boyabat Belediyesi basın bürosunun haberine göre Boyabat’ta doğal gaz çalışmaları devam ediyor.

Camikebir Mahallesinde doğalgaz hattının çekilmesi esnasında kazılan yollar oldukça zarar görmüştü. Doğal gaz çalışmaları tamamlanan cadde sokakların yol ve kaldırımları ise belediyeye bağlı ekipler tarafından yeniden yapılıyor.

Göreve geldiği 2014 yılından itibaren hayata geçirdiği önemli projelerle Boyabat’ın çehresini değiştiren Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, doğal gaz çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte çevre ve hava kirliliği sorununun ortadan kalkacağını ifade ederek, doğalgaz hattının çekilmesi esnasında kazılan yollarında bir an önce yeniden yapılacağını belirtti.

Önemli olanın uzun yıllardan beri ilçede ihtiyaç duyulan doğalgazın Boyabat’a gelmesi olduğunu ifade eden Başkan Çakıcı,”Şükürler olsun, Boyabatlı bu hizmete kavuştu. Şimdi sıra bizde. Belediye olarak üzerimize düşen ne ise yapmak boynumuzun borcu. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ekiplerimiz şuan Camikebir mahallesinde gece gündüz demeden çalışıyorlar. İnşaallah doğalgazın geçtiği her yol yeniden onarılarak hizmete girecektir.” dedi.

Boyabat Belediyesi Basın Bürosundan yapılan açıklamada ,”Camikebir Mahallesinde yürütülmekte olan yol yapım çalışmalarının en kısa zamanda bitirileceği” belirtildi.

HABER MERKEZİ-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir