Son Dakika
15 Nisan 2021 Perşembe

BOYABAT’TA DENETİMLER DEVAM EDİYOR

13 Şubat 2021 Cumartesi, 14:49
BOYABAT’TA DENETİMLER DEVAM EDİYOR
Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu yapılan sokağa çıkma kısıtlamaları nedeni ile ilçemizde denetimler devam ediyor.
İlçe Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin,Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Çeltikçi,İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar,İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr Bekir İnebeyli, Boyabat Şöforler ve Otomobilciler Odası Başkanı İrfan Erbaş,Kurum Müdürleri tarafından sokak kısıtlamasında denetimlerde bulundular.
Ayrıca ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Bürosu ve Belediye Zabıta ekipleri tarafından dörtyol mevkiinde araç denetimleri yapıldı.
Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, yol ve sokak görseli olabilirBir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, yürüyen insanlar ve sokak görseli olabilir
Bir Hüseyin Kömürcü dahil 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir ayakta, araba ve yol görseli olabilirBir bir veya daha fazla kişi, araba, yol ve sokak görseli olabilirBir araba, sokak ve yol görseli olabilirBir araba ve açık hava görseli olabilirBir 1 kişi, motorsiklet ve yol görseli olabilirBir bir veya daha fazla kişi ve açık hava görseli olabilir
BOYABAT GÜNDEM GAZETESİ..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir