BAŞKAN ÇAKICI’DAN YILMAZ ŞANLAN’A SERT YANIT

22 Nisan 2021 Perşembe, 18:35
BAŞKAN ÇAKICI’DAN YILMAZ ŞANLAN’A SERT YANIT

Son günlerde Boyabat İYİ PARTİ teşkilatı ve Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan  tarafından Boyabat Belediyesi hakkında yapılan ihaleler ve Ramazan etkinlikleri adı altında beyanlarda bulunulmuştu.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı; İYİ PARTİ Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan’ın kendisi ve Boyabat Belediyesine karşı,ahlaki olmayan ifadeler ve iddialara karşı sert bir yanıt verdi.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı açıklamasında;Çocuklar gerçekten mutlu .Ben  de mutluyum,huzurluyum.Zaten koronavirüs  tedbirleri kapsamında o tedbirlere uyarak bu etkinlikleri yapıyoruz.

İYİ PARTİ İl Başkanın yaptığı açıklamayı çok ahlaki bulmuyorum.Kendisi soruyor,Boyabat’ta yaptığın Ramazan etkinliklerine kaç para veriyorsun?diye o senin haddin değil bir kere

Ben Boyabat’ın çocukları için ,Boyabat çocuklarının gülmesi için canımı bile feda ederim.Kendisi bunun şuurunda olamaz.Düğün evinin tefçisi ölü evinin yascısı siyasetciliğini bıraksın.Ahlaki bir siyaset çevresinde söylemlerini üretsin.

Senin İl Başkanı olarak,bütün teşkilat olarak Boyabat’ta yaptığımız bir projenin yapımı değil hayalini bile gerçekleştirecek kapasitede sizler değilsiniz.Kapasitede olmayan insanlar bizi ve Boyabat Belediyesini eleştirme hakkına asla düşmemiş.Sen haddini bil.Varsa elinde somut deliler,Cumhuriyet Başsavcılığına şikayetlerini bildirirsin.

Bir kere yaptığın ihalelerle ilgili açıklama Boyabat esnafına saygısızlıktır.Ben yedi yıldır Belediye Başkanıyım ve Belediyenin bir kuruş parasını çarçur etmedim,kimseyede ettirmem.

 

Öyle düğün evinin tefçisi gibi ortalarda konuşup, böyle gazetelerden beyan vererek bu siyaset olmaz. Biz yolumuza devam ediyoruz. 2023 hedeflerine Boyabat’ın tüm projelerini yetiştirme gayretindeyiz. Boyabat’ın bir lirasına, bir kuruşuna asla halellik getirmeyeceğiz kimseye peşkeş çekmedik” şeklinde konuştu.

 

Haberin videosunu BBTV (Boyabat Belediyesi Televizyonu) youtube kanalından indirebilirsiniz.

 

 

Haber Merkezi-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir