Son Dakika
17 Ekim 2021 Pazar

BOYABAT CANLI HAYVAN PAZARI AÇILDI

16 Temmuz 2021 Cuma, 16:34
BOYABAT CANLI HAYVAN PAZARI AÇILDI

İlçemizde  2020 tarihinde inşasına başlanan Boyabat Canlı Hayvan Pazarı bugün açıldı.

500 büyükbaş, 1000 küçükbaş hayvan kapasiteli olan Boyabat Canlı Hayvan Pazarı daylı köyü mevkiinde bugün açıldı. Açılışa Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı,İlçe Emniyet Müdürü  Ali Asker Bayar,Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ceylan,İlçe Müftüsü Mehmet Evirgrntürk’ün katılımı ile hizmete girdi.

Başkan Çakıcı açıklamasında; Bölgemizin en büyük pazar alanlarından alan ve 500 büyükbaş, 1000 küçükbaş hayvan kapasiteli hayvan pazarını bugün itibari ile açmış bulunmaktayız.2023 vizyon projelerimiz arasında olan pazar alanımız yetiştiricilerimiz ve hemşehrilerimize daha modern bir ortamda hizmet vermenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Herkese bereketli alışverişler diliyorum ifadelerine yer verdi.

Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir Nazım Temizkan dahil 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilirBir açık hava görseli olabilirBir açık hava görseli olabilirBir 1 kişi ve açık hava görseli olabilirBir hayvan ve açık hava görseli olabilirBir açık hava görseli olabilirBir 2 kişi ve açık hava görseli olabilir

Haber Merkezi –

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir