Son Dakika
16 Ekim 2021 Cumartesi

RİFAT HİSARCIKLIOĞLU BOYABAT’ TA

23 Ağustos 2021 Pazartesi, 13:18
RİFAT HİSARCIKLIOĞLU BOYABAT’ TA
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyarette bulundu.
Boyabat TSO Meclis üyeleri bir araya gelen Başkan Hisarcıklıoğlu toplantıda talep ve önerileri dinledi. Boyabat Tso Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Genç, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte sel felaketinin yaşandığı Ayancık ilçesini ziyaret ettiler.
Selden zarar gören sanayi sitesi ve çevresinde incelemelerde bulunan ve esnaflarla görüşerek taleplerini dinleyen Başkan Hisarcıklıoğlu, sorunları ilgili kurumlara ileteceğini belirtti.
Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava görseli olabilirBir 8 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 4 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 9 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir Osman Onur Küçükbaş dahil 13 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI AFET ACİL DURUM YONETİMİ BAŞKANLIĞI AFAD AFET KOORDİNASYON MERKEZİ AFAD' görseli olabilirBir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Boyabat TSO-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir