Son Dakika
16 Ekim 2021 Cumartesi

BAŞKAN ÇAKICI TOKİ KONUTLARINI İNCELEDİ

27 Ağustos 2021 Cuma, 16:39
BAŞKAN ÇAKICI TOKİ KONUTLARINI İNCELEDİ
Boyabat Daylı Köyü Mevkinde yapımına başlanan  TOKİ konutlarıın  yapımı son aşamaya geldi.
120 aileyi ev sahibi yapacak olan 100.000 Sosyal Konut Projesi kapsamında 287.000 m² alan üzerinde yapılan 84 adet 2+1 ve 36 adet 3+1 olmak üzere toplam 120 konut olan TOKİ projesi hızla devam ediyor.Belediye Başkanı Şefik ÇAKICI yapımı hızla devam eden TOKİ konutlarını yerinde inceleyerek bilgiler aldı.
Başkan ÇAKICI yaptığı açıklamasında; TOKİ Konutlarımız artık gün sayıyor. 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında, yapımında sona gelinen evlerimizde incelemelerde bulunduk.
İnşallah birkaç ay içerisinde konutlarımız sahiplerinin kullanımına hazır olacak, Boyabat’ımız yeni bir yaşam alanına kavuşacak ifadelerine yer verdi.
Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir açık hava görseli olabilirBir 2 kişi ve iç mekan görseli olabilirBir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir iç mekan görseli olabilirBir iç mekan görseli olabilirBir açık hava görseli olabilirBir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Bir açık hava görseli olabilir
Haber Merkezi-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir