Son Dakika
17 Ekim 2021 Pazar

BAKAN YARDIMCISI SUVER’DEN BOYABAT ZİYARETİ

10 Eylül 2021 Cuma, 11:31
BAKAN YARDIMCISI  SUVER’DEN  BOYABAT ZİYARETİ
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan SUVER’ Ayancık ve Erfelek’te yaşanan sel felaketi alanlarında yaptığı incelemelerden sonra ilçemizi ziyarette bulundu.
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan SUVER ilk önce Boyabat Belediye Başkanlığını ziyarette bulundu. Burada Başkan Çakıcı’dan ilçemizde yapılan ve yapılacak projeler hakkında bilgiler aldı.
Daha sonra Boyabat Meydan alanında,Tarihi Orta Çarşı,yapımı devam eden Kemaldede Camii ve Boyabat Belediyesi Yaşayan Kültürel Miras Müzesini ziyaret ederek bilgiler aldı.
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan SUVER; Boyabat’ta birbirinden farklı projeler hakkında bilgiler aldım ve mutlu oldum. Çalışkan,deneyimli bir başkanımız var.Millet Bahçesi,Yapımı devam eden Belediye ve Hükümet binasını içinde barındıran büyük meydan projesi devam ediyor.
Boyabat’ı inşallah bakanlığımızla beraber seçime kadar daha yaşanabilir,daha müreffeh bir şehir olarak inşa edeceğiz dedi.
Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilirBir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 7 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 6 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilirBir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir Boyabat Ilcemiz dahil 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir Kadir Atmaca dahil 8 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir Kadir Atmaca dahil 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 2 kişi ve iç mekan görseli olabilir
Bir Kadir Atmaca, oturuyor, ayakta ve iç mekan görseli olabilirBir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir Boyabat Ilcemiz dahil 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilirBir Boyabat Ilcemiz, ayakta ve iç mekan görseli olabilirBir Eyüp Çetinkaya ve iç mekan görseli olabilirBir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir Nezli Coşkun dahil 4 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'BOYABAT BELEDİYESİ YAŞAYAN KÜLTÜREL MIRAS MÜZESİ HATIRASI' görseli olabilirBir Eyüp Çetinkaya dahil 6 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'BOYABAT BELEDİYESİ YAŞAYAN KÜLTÜREL MIRAS MÜZESI HATIRASI' görseli olabilir
Boyabat Gündem Gazetesi-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir